пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 39780 |
| дължина | 1510 mm |
| ширина | 14,24 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | DIN 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 4PK1506
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1507
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1508
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1509
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1510
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1511
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1512
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1513
|
|
FEBI BILSTEIN 4PK1514
|
|
FORD USA 954F8620BB
|
|
FORD USA 95XF8620BA
|
|
FORD USA 974F6C301CA
|
|
ACEMARK 142612
|
|
ACEMARK 142613
|
|
AYWIPARTS AW2130507
|
|
AYWIPARTS AW2130546
|
|
ROULUNDS RUBBER 4K1520
10.93 €
-0%
10.93 €
|
|
SWAG 50939780
|
|
FORD 1059982
|
|
FORD 5030074
|
|
FORD 6146319
|
|
FORD 6146320
|
|
FORD 6182205
|
|
FORD 6518322
|
|
FORD 7252518
|
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 70 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 70 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 76 коня | дизел |
