пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 39799 |
| дължина | 698 mm |
| ширина | 21,36 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | DIN 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 6PK696
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK697
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK698
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK699
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK700
|
|
ACEMARK 143243
|
|
MOTAQUIP VFB543
|
|
SWAG 70939799
|
|
FIAT 71749436
|
|
FIAT 7798722
|
|
FIAT 9614283980
|
|
FIAT 9614284080
|
|
PEUGEOT 5750A5
|
|
PEUGEOT 5750TJ
|
| Peugeot 405 II (4B) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot BOXER автобус (230P) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Fiat DUCATO автобус (230) | 109 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 139 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 190 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 147 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 147 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 147 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 147 коня | бензин |
| Peugeot BOXER автобус (230P) | 109 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (230L) | 109 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 154 коня | бензин |
| Peugeot BOXER кутия (230L) | 109 коня | бензин |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси (ZCT_) | 109 коня | бензин |
| Fiat BRAVO I (182) | 154 коня | бензин |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (230) | 109 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 154 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 154 коня | бензин |
| Fiat MAREA (185) | 150 коня | бензин |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 150 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (244) | 110 коня | бензин |
| Fiat DUCATO автобус (244, Z_) | 110 коня | бензин |
| Fiat DUCATO автобус (230) | 109 коня | бензин |
| Fiat DUCATO автобус (244, Z_) | 110 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (244) | 110 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (230L) | 109 коня | бензин |
| Peugeot BOXER кутия (230L) | 109 коня | бензин |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (244) | 110 коня | бензин |
