пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 39801 |
| дължина | 850 mm |
| ширина | 21,36 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | DIN 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,09 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 6PK847
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK848
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK849
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK850
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK851
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK852
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK853
|
|
GENERAL MOTORS 09111471
|
|
GENERAL MOTORS 09112043
|
|
GENERAL MOTORS 9111471
|
|
VAUXHALL 09111471
|
|
VAUXHALL 09112043
|
|
VAUXHALL 9111471
|
|
ACEMARK 143252
|
|
AYWIPARTS AW2130431
|
|
MOTAQUIP VFB547
|
|
SWAG 60939801
|
|
CITROEN 5750QJ
|
|
CITROEN 5750QK
|
|
OPEL 04403471
|
|
OPEL 04404043
|
|
OPEL 4403471
|
|
OPEL 4404043
|
|
PEUGEOT 5750QJ
|
|
RENAULT 7700315601
|
|
RENAULT 7700747381
|
|
RENAULT 8200059423
|
|
TOYOTA 90916W2003
|
| Renault MASTER II кутия (FD) | 114 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 114 коня | дизел |
| Opel MOVANO кутия (F9) | 114 коня | дизел |
| Opel MOVANO (бордова) платформа/ шаси (U9, E9) | 114 коня | дизел |
| Renault MASTER II автобус (JD) | 114 коня | дизел |
| Opel MOVANO Combi (J9) | 114 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
