пистов ремък FEBI BILSTEIN
пистов ремък
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 43606 |
| дължина | 1318 mm |
| ширина | 21,35 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,134 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 6PK1315
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK1316
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK1317
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK1318
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK1319
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK1320
|
|
FEBI BILSTEIN 6PK1321
|
|
GENERAL MOTORS 55185078
|
|
GENERAL MOTORS 55582046
|
|
GENERAL MOTORS 93185023
|
|
VAUXHALL 55185078
|
|
VAUXHALL 55582046
|
|
VAUXHALL 93185023
|
|
ACEMARK 143144
|
|
AYWIPARTS AW2130336
|
|
SWAG 40943606
|
|
OPEL 01340024
|
|
OPEL 06340616
|
|
OPEL 06340662
|
|
OPEL 1340024
|
|
OPEL 6340616
|
|
OPEL 6340662
|
|
SUZUKI 9514184EA0
|
|
SUZUKI 9514184EA0000
|
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel ASTRA H кутия (L70) | 90 коня | дизел |
| Opel AGILA (A) (H00) | 70 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 70 коня | дизел |
| Suzuki IGNIS II | 70 коня | дизел |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 70 коня | дизел |
| Opel TIGRA TwinTop | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 69 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 90 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 75 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 90 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 69 коня | дизел |
| Opel AGILA (B) (H08) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
