подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | GF982-B |
| електронапрежение | 8 V |
| присъединителна техника | Flachzunge 9,5 mm |
| мярка на резбата | M 22x1.5 |
| обща дължина | 64,5 mm |
| размер на ключ | 26 mm |
| брой звена на верига | 20 |
| изпълнение на подгревните свещи | факелна подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 33 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0101072408
|
|
BERU GF982
|
|
MOTORCRAFT EZD31
|
|
FORD 1073698
|
|
FORD 95VB9N424AB
|
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 100 коня | дизел |
