подгревна свещ BOSCH
подгревна свещ
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 250 202 042 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 134 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 15 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 29 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 19
|
|
BOSCH GLP019
|
|
VAUXHALL 9118201
|
|
BERU 0100226300
|
|
BERU GN992
14.54 €
-20%
11.63 €
|
|
DENSO DG118
|
|
NGK 6649
23.62 €
-20%
18.9 €
|
|
NGK DP14
|
|
NGK Y748U
|
|
CHEVROLET 9118201
|
|
OPEL 09118201
|
|
OPEL 1214456
|
|
OPEL 1214457
|
|
OPEL 90569338
|
|
OPEL 9118201
|
|
OPEL 93197242
|
| Opel VECTRA B (36_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 82 коня | дизел |
| Opel SINTRA | 116 коня | дизел |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 82 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B (36_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 82 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G кутия (F70) | 82 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 101 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 86 коня | дизел |
