подгревна свещ BOSCH
подгревна свещ
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 250 202 095 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 102 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1,25 |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| размер на ключ | 12 |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 20 Nm |
| присъединителна техника | M 4 |
| дълбочина на монтаж | 27 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 74
|
|
BOSCH GLP074
|
|
BERU 0100226242
|
|
BERU 0100226349
|
|
BERU 0100226475
|
|
BERU GN043
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
BERU GV967
20.32 €
-20%
16.25 €
|
|
DENSO 0671001690
|
|
DENSO 0671001860
|
|
DENSO DG216
|
|
NGK 3782
28.35 €
-20%
22.68 €
|
|
NGK Y703R
|
|
ZEXEL 4078040120
|
|
CITROEN 596040
|
|
DAIHATSU 1985087702000
|
|
PEUGEOT 596040
|
|
TOYOTA 1985064020
|
|
TOYOTA 1985064030
|
|
TOYOTA 1985064031
|
|
TOYOTA 1985064031B
|
|
TOYOTA 1985064050
|
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota CARINA II (_T15_) | 69 коня | дизел |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota CAMRY (_V2_) | 86 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 86 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 167 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 160 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota CARINA II Station Wagon (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota CARINA II седан (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA II (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 95 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota LITEACE автобус (CM30_G, KM30_G) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (CM3_V, KM3_V) | 72 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 135 коня | дизел |
