подгревна свещ BOSCH
подгревна свещ
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 250 202 096 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 92 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1,25 |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| размер на ключ | 12 |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 20 Nm |
| присъединителна техника | M 4 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 42
|
|
BOSCH GLP042
|
|
BERU 0100221151
|
|
BERU 0100226243
|
|
BERU 0100226311
|
|
BERU 688MJ
|
|
BERU 968MJ
|
|
BERU GV688
15.13 €
-20%
12.11 €
|
|
BERU GV968
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
CHAMPION CH154
|
|
DENSO 0671001270
|
|
DENSO 0671001630
|
|
DENSO 0671001710
|
|
DENSO DG218
|
|
DENSO DG221
|
|
DENSO DG242
|
|
DENSO DG400
|
|
DENSO DG401
|
|
NGK 2951
23.29 €
-20%
18.63 €
|
|
NGK 5376
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
NGK DG211
|
|
NGK Y118T
|
|
NGK Y118T1
|
|
NGK Y715R
|
|
ZEXEL 4078040100
|
|
LEXUS 8734320010
|
|
LEXUS 8734330010
|
|
TOYOTA 1985045030
|
|
TOYOTA 1985045031
|
|
TOYOTA 1985054010
|
|
TOYOTA 1985054030
|
|
TOYOTA 1985054031
|
|
TOYOTA 1985054090
|
|
TOYOTA 1985054140
|
|
TOYOTA 1985054150
|
|
TOYOTA 8734320010
|
|
TOYOTA 8734330010
|
|
VW J1985054090
|
| Volkswagen TARO | 80 коня | дизел |
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 75 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 86 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER Hardtop (_J7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 80 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 78 коня | дизел |
| Toyota CRESSIDA седан (_X6_) | 67 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 79 коня | дизел |
| Toyota CRESSIDA Station Wagon (X6K, MX62) | 67 коня | дизел |
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 67 коня | дизел |
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 73 коня | дизел |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 67 коня | дизел |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 79 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
| Toyota HIACE I кутия (RH1_, LH3_, RH3_, RH2_, LH2_, LH1_) | 63 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota CROWN седан (_S1_) | 72 коня | дизел |
| Toyota STARLET (_P8_) | 54 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 99 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV (бордова) платформа/ шаси (LXH1_, RCH1_, KLH1_) | 83 коня | дизел |
| Toyota DYNA (бордова) платформа/ шаси (LH8_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX I пикап (LN3_, RN2_, LN4_, RN3_) | 64 коня | дизел |
| Toyota DYNA 150 (бордова) платформа/ шаси | 79 коня | дизел |
