подгревна свещ BOSCH
подгревна свещ
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 250 202 132 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 109 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 15 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 31 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 66
|
|
BOSCH GLP066
|
|
GMC 93190433
|
|
VAUXHALL 93190433
|
|
DENSO DG196
|
|
ALFA ROMEO 55200817
|
|
FIAT 55200817
|
|
OPEL 1214064
|
|
OPEL 93190433
|
|
SAAB 93190433
|
|
SUZUKI 1855079J50
|
|
SUZUKI 1855079J50000
|
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 120 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 116 коня | дизел |
| Opel ASTRA H кутия (L70) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 86 коня | дизел |
| Fiat PUNTO Van (188AX) | 86 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 120 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3F) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 120 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 100 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 159 (939) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 100 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 100 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 101 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 159 Sportwagon (939) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 115 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 100 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 115 коня | дизел |
