подгревна свещ BOSCH
подгревна свещ
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 250 403 020 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 4,4 V |
| дължина | 137 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1,25 |
| ъгъл на наклона на конус | 123 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 15 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 258
|
|
BOSCH GLP258
|
|
BERU 0100266050
|
|
BERU GE117
20.22 €
-20%
16.17 €
|
|
CHEVROLET 55567737
|
|
OPEL 1214067
|
|
OPEL 55567737
|
| Chevrolet CRUZE (J300) | 131 коня | дизел |
| Chevrolet CRUZE хетчбек (J305) | 131 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 130 коня | дизел |
| Opel MERIVA B | 110 коня | дизел |
| Opel MERIVA B | 131 коня | дизел |
| Chevrolet CRUZE Station Wagon (J308) | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 131 коня | дизел |
