подгревна свещ BOSCH
подгревна свещ
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 250 603 005 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 7 V |
| дължина | 124 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1 |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 8 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 12 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 26 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 198
|
|
BOSCH GLP198
|
|
BOSCH GLP5
|
|
CITROEN/PEUGEOT 5960E7
|
|
UNIPART JDE8865
|
|
CITROEN 5960E7
|
|
FORD 9X2Q6M090AC
|
|
JAGUAR JDE8865
|
|
LAND ROVER LR013275
|
|
PEUGEOT 5960E7
|
|
ROVER LR013275
|
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 211 коня | дизел |
| Jaguar XF (_J05_, CC9) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 313 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 211 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 256 коня | дизел |
| Jaguar XF (_J05_, CC9) | 241 коня | дизел |
| Jaguar XF (_J05_, CC9) | 275 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 241 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 241 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 241 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 245 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 245 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 241 коня | дизел |
| Jaguar XJ (NNA_, X35_, _J12_, _J24_) | 275 коня | дизел |
| Jaguar XF SPORTBRAKE (CC9) | 241 коня | дизел |
| Jaguar XF SPORTBRAKE (CC9) | 275 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 258 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 340 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 292 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 258 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 340 коня | дизел/електро |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 340 коня | дизел/електро |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 306 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 292 коня | дизел/електро |
| Jaguar XJ (NNA_, X35_, _J12_, _J24_) | 300 коня | дизел |
| Jaguar XF (JB_, X260) | 300 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 292 коня | дизел/електро |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 306 коня | дизел/електро |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 306 коня | дизел/електро |
| Jaguar F-PACE (DC_, X761) | 300 коня | дизел |
