подгревна свещ DENSO
подгревна свещ
| Производител | DENSO |
| Парт номер | DG-118 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 133 mm |
| размер на ключ | 10 |
| тегло | 34,7 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9118201
|
|
BERU 0100226300
|
|
BERU GN992
14.54 €
-20%
11.63 €
|
|
BERU GN992
14.54 €
-20%
11.63 €
|
|
BOSCH 0250202042
|
|
BOSCH GLP019
|
|
CHAMPION CH207
|
|
CHAMPION CH207002
|
|
DELPHI HDS360
14.41 €
-20%
11.53 €
|
|
MAGNETI MARELLI UC16A
|
|
NGK 5000
|
|
NGK 6649
23.62 €
-20%
18.9 €
|
|
NGK 9138
|
|
NGK DPower14
|
|
NGK DP14
|
|
NGK Y748U
|
|
OPEL 1214456
|
|
OPEL 1214457
|
|
OPEL 90569338
|
| Opel VECTRA B (36_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 82 коня | дизел |
| Opel SINTRA | 116 коня | дизел |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 82 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B (36_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 101 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3D) | 115 коня | дизел |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 82 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G кутия (F70) | 82 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 101 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 120 коня | дизел |
