подгревна свещ DENSO
подгревна свещ
| Производител | DENSO |
| Парт номер | DG-216 |
| електронапрежение | 11 V |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| обща дължина | 101,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| тегло | 38 g |
| Въртящ момент от | 1 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 1,5 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0100226242
|
|
BERU 0100226475
|
|
BERU GN043
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
BERU GN043
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
BERU GV967
20.32 €
-20%
16.25 €
|
|
BERU GV967
20.32 €
-20%
16.25 €
|
|
BOSCH 0250202052
|
|
DENSO 0671001690
|
|
NGK 3782
28.35 €
-20%
22.68 €
|
|
NGK Y703R
|
|
TOYOTA 1985064020
|
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 37 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 48 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota CARINA II Station Wagon (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota LITEACE автобус (CM30_G, KM30_G) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (CM3_V, KM3_V) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE автобус (_R2_LG) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (_R2__V) | 69 коня | дизел |
