подгревна свещ EYQUEM
подгревна свещ
| Производител | EYQUEM |
| Парт номер | 0911101150 |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 119° |
| мярка на резбата | M 10x1,25 |
| обща дължина | 85 mm |
| размер на ключ | 12 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 6 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| дълбочина на монтаж | 19 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
EYQUEM G67
|
|
GENERAL MOTORS 93183739
|
|
GENERAL MOTORS 97080554
|
|
BERU 0100226495
|
|
BERU GN103
15.79 €
-20%
12.63 €
|
|
BOSCH 0250312003
|
|
CHAMPION CH601
|
|
DELPHI D19
|
|
DENSO DG300
|
|
FEBI BILSTEIN 17699
|
|
NGK 1663
|
|
NGK 4305
|
|
NGK 4315
|
|
NGK 4467
13.42 €
-20%
10.73 €
|
|
NGK 5264
|
|
NGK 6160
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
NGK 8838
32.03 €
-20%
25.62 €
|
|
NGK CY03
|
|
NGK CY53
|
|
NGK DP28
|
|
NGK DP60
|
|
NGK DP8
|
|
NGK DPower28
|
|
NGK DPower60
|
|
NGK DPower8
|
|
NGK Y711J
|
|
NGK Y03
|
|
NGK Y603J
|
|
ISUZU 8970805540
|
|
OPEL 1214043
|
|
OPEL 1214316
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 82 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Opel COMBO (71_) | 60 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B (36_) | 82 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 60 коня | дизел |
| Opel CORSA B кутия (73_) | 60 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 82 коня | дизел |
