подгревна свещ HERTH+BUSS JAKOPARTS
подгревна свещ
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J5712007 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 101 mm |
| дължина 1 | 53 mm |
| дължина 2 | 28 mm |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| брой звена на верига | 15 |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 0102213
|
|
ASHIKA PT150
18.51 €
-20%
14.8 €
|
|
ASHUKI 17137002
|
|
ASHUKI T25805
|
|
BERU 100226242
|
|
BERU 967MJ
|
|
BERU GV967
20.32 €
-20%
16.25 €
|
|
BLUE PRINT ADT31802
15.28 €
-20%
12.23 €
|
|
BOSCH F005X12998
|
|
DELPHI HDS275
13.74 €
-20%
11 €
|
|
DENSO DG216
|
|
FEBI BILSTEIN 31229
13.52 €
-20%
10.82 €
|
|
FLENNOR FG9259
|
|
HIDRIA 13721711
|
|
HIDRIA H1711
|
|
JAPANPARTS CE213
|
|
JAPANPARTS PT150
|
|
JAPKO 01213
|
|
JAPKO PT150
|
|
LUCAS DIESEL LP009
9.47 €
-20%
7.58 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000179790
|
|
MDR MGP6213
|
|
NGK 3782
28.35 €
-20%
22.68 €
|
|
NGK Y703R
|
|
NIPPARTS J5712007
13.53 €
-20%
10.82 €
|
|
NPS T571A07
|
|
SOLID AUTO (UK) Y703R
|
|
STANDARD 80163
|
|
STELLOX 201018SX
|
|
SWAG 81931229
|
|
NISSAN 1985064020
|
|
TOYOTA 1985064020
|
|
TOYOTA 1985064020ND
|
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota CARINA II Station Wagon (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA II седан (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA II (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (_R2__V) | 69 коня | дизел |
