подгревна свещ HERTH+BUSS JAKOPARTS
подгревна свещ
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J5712018 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 95 mm |
| дължина 1 | 43,5 mm |
| дължина 2 | 30,5 mm |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| брой звена на верига | 15 |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA PT156
|
|
ASHUKI 17138102
|
|
BLUE PRINT ADT31816
21.75 €
-20%
17.4 €
|
|
DENSO DG218
|
|
JAPANPARTS PT156
|
|
JAPKO PT156
|
|
MAGNETI MARELLI 062407218312
66.56 €
-20%
53.25 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000179880
|
|
NIPPARTS J5712018
17.17 €
-20%
13.74 €
|
|
NPS T571A19
|
|
TOYOTA 1985054150
|
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
