подгревна свещ MEYLE
подгревна свещ
| Производител | MEYLE |
| Парт номер | 30-14 860 0003 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10 x 1,25 |
| номинален ток | 8,5 A |
| диаметър | 5,1 mm |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 92 mm |
| размер на ключ | 12 |
| присъединителна техника | M4 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MEYLE MGP0045
|
|
ASHIKA 0102207
|
|
ASHUKI 17138002
|
|
BERU 0100226243
|
|
BERU 968MJ
|
|
BERU GV968
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
BLUE PRINT ADT31807
15.22 €
-20%
12.18 €
|
|
BOSCH 0250202096
|
|
BOSCH GLP042
|
|
BREMI 25031
|
|
CHAMPION CH154002
|
|
DELPHI HDS262
13.7 €
-20%
10.96 €
|
|
FAE 74171
13.84 €
-20%
11.07 €
|
|
FEBI BILSTEIN 19103
12.23 €
-20%
9.78 €
|
|
FIRST LINE FGP100
|
|
FLENNOR FG9617
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5712008
19.84 €
-20%
15.87 €
|
|
HIDRIA 13721667
|
|
JAPANPARTS CE207
|
|
JAPKO 01207
|
|
JAPKO PT151
|
|
KAGER 652004
|
|
KAISHIN 39030
|
|
KAVO PARTS IGP9004
|
|
KLAXCAR FRANCE 41063z
|
|
MAGNETI MARELLI 062900065304
|
|
MAGNETI MARELLI UC48A
|
|
NGK 5376
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
NGK Y715R
|
|
NIPPARTS J5712001
13.88 €
-20%
11.1 €
|
|
NIPPARTS J5712008
14.72 €
-20%
11.77 €
|
|
NPS T571A08
|
|
STANDARD W536
|
|
SWAG 81919103
|
|
VALEO 345141
|
|
VEMO V99140056
|
|
TOYOTA 1985054090
|
|
VW J1985054090
|
| Volkswagen TARO | 80 коня | дизел |
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 75 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 86 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER Hardtop (_J7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 80 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 78 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 79 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV (бордова) платформа/ шаси (LXH1_, RCH1_, KLH1_) | 83 коня | дизел |
