подгревна свещ NGK
подгревна свещ
| Производител | NGK |
| Парт номер | 7782 |
| материал | метал |
| електронапрежение | 11 V |
| сила на тока | 5 A |
| съпротивление | 0,9 Ом |
| обща дължина | 103 mm |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,25 |
| брой звена на верига | 17 |
| размер на ключ | 12 mm |
| присъединителна техника | M4 / 0,8-1,5 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
NGK Y532J
|
|
BERU 0100226475
|
|
BERU GN043
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
BOSCH 0250202095
|
|
BOSCH GLP074
|
|
DENSO 0671001860
|
|
DENSO DG214
|
|
LEXUS 1985064031
|
|
LEXUS 1985064050
|
|
TOYOTA 1985064031
|
|
TOYOTA 1985064050
|
| Toyota CAMRY (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota CAMRY Station Wagon (_V2_) | 84 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 167 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 160 коня | дизел |
| Toyota CARINA II Station Wagon (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota CARINA II седан (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 95 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota LITEACE автобус (CM30_G, KM30_G) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (CM3_V, KM3_V) | 72 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 135 коня | дизел |
