подгревна свещ NGK
подгревна свещ
| Производител | NGK |
| Парт номер | 90828 |
| материал | метал |
| електронапрежение | 11 V |
| съпротивление | 0,9 Ом |
| обща дължина | 111 mm |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,0 |
| брой звена на верига | 10 |
| размер на ключ | 10 mm |
| присъединителна техника | PIN |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
NGK DPower70
|
|
NGK DP70
|
|
NGK Y1030J
|
|
FERRARI 55200817
|
|
MASERATI 55200817
|
|
VAUXHALL 93190433
|
|
BERU 0100226639
|
|
BERU GN097
31.57 €
-20%
25.26 €
|
|
BOSCH 0250202132
|
|
BOSCH GLP066
|
|
DENSO DG196
|
|
ALFA ROMEO 55200817
|
|
FIAT 55200817
|
|
LANCIA 55200817
|
|
OPEL 93190433
|
|
SUZUKI 1855079J50
|
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 120 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 116 коня | дизел |
| Opel ASTRA H кутия (L70) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 86 коня | дизел |
| Fiat PUNTO Van (188AX) | 86 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 120 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 101 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3F) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 120 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 100 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 159 (939) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 100 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 101 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 159 Sportwagon (939) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 115 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 100 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 115 коня | дизел |
