подгревна свещ SWAG
подгревна свещ
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 40 91 7788 |
| дължина | 134 mm |
| дължина | 29 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 10 |
| електронапрежение | 11 V |
| тегло | 0,04 kg |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| необходими бройки | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 09118201
|
|
GENERAL MOTORS 90569338
|
|
GENERAL MOTORS 9118201
|
|
VAUXHALL 09118201
|
|
VAUXHALL 90569338
|
|
VAUXHALL 9118201
|
|
ASHIKA B098
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
AUTOMEGA 3012140457
|
|
BERU GN992
14.54 €
-20%
11.63 €
|
|
BOSCH 0250202042
|
|
BREMI 26021
|
|
CHAMPION CH207002
|
|
DELPHI HDS360
14.41 €
-20%
11.53 €
|
|
DENSO DG118
|
|
DÜRER DG50132
|
|
ERA 886042
|
|
ERA 886118
|
|
EYQUEM 0911101143
17.27 €
-20%
13.82 €
|
|
EYQUEM PWE506
|
|
FAE 74168
|
|
FEBI BILSTEIN 17788
16.03 €
-20%
12.82 €
|
|
HIDRIA H1090
|
|
JAPANPARTS B098
|
|
JAPKO B098
|
|
JP GROUP 1291800700
|
|
KAGER 652035
|
|
KAISHIN 39192
|
|
KLAXCAR FRANCE 41172z
|
|
LUCAS DIESEL LP059
14.39 €
-20%
11.52 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407118312
49.52 €
-20%
39.61 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062900009304
15.96 €
-20%
12.77 €
|
|
MASTER-SPORT SZ19PCSMS
|
|
MAXGEAR 660013
|
|
MDR MGP6E172
|
|
METZGER H1090
|
|
MEYLE 6148600001
|
|
MOTAQUIP LVGP187
|
|
MOTAQUIP VGP187
|
|
NGK 5000
|
|
NGK 6649
23.62 €
-20%
18.9 €
|
|
NGK 9138
|
|
NPS DG118
|
|
STANDARD W576
|
|
STELLOX 202042SX
|
|
TOPRAN 205668
|
|
VALEO 345113
|
|
VEMO V99140027
|
|
WILMINK GROUP WG1088452
|
|
WILMINK GROUP WG1278884
|
|
OPEL 01214456
|
|
OPEL 01214457
|
|
OPEL 1214456
|
|
OPEL 1214457
|
| Opel VECTRA B (36_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 82 коня | дизел |
| Opel SINTRA | 116 коня | дизел |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 82 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B (36_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 82 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 101 коня | дизел |
| Opel ASTRA G кутия (F70) | 82 коня | дизел |
