полуоска LÖBRO
полуоска
| Производител | LÖBRO |
| Парт номер | 305159 |
| външни зъби от страна на колелото | 30 |
| дължина | 670 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 94 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 108 |
| мярка на резбата | M27x1.5 |
| отвор | 10,5 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 94 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SKF VKJC8675
|
|
SPIDAN 24900
348.62 €
-20%
278.9 €
|
|
BMW 33207572429
|
|
BMW 33207572430
|
|
BMW 33217521630
|
|
BMW 33217526745
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 333 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 333 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | дизел |
| BMW 6 (E63) | 333 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 333 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 272 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 367 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 306 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 235 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 235 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 (E63) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 286 коня | дизел |
