полуоска NIPPARTS
полуоска
| Производител | NIPPARTS |
| Парт номер | N2802001 |
| дължина | 635 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 24 |
| външни зъби откъм диференциал | 23 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| спецификация | Bell pin L = 90mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
COMLINE ECV207
|
|
TOYOTA 4342052110
|
| Toyota YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) | 86 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) | 65 коня | бензин |
| Toyota YARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) | 84 коня | бензин |
