полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 20153 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 38 |
| вътрешни зъби от страната на диференциала свързване с трансм | 35 |
| дължина | 636 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| ABSпръстен | 83 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 98 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 95 |
| мярка на резбата | M16X1.5F |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 302833
|
|
QUINTON HAZELL T5031
|
|
SKF VKJC5273
|
|
AUDI 7M0407272BV
|
|
FORD 1097314
|
|
FORD 1132484
|
|
FORD 7201675
|
|
FORD 95VW3B436CA
|
|
FORD 95VW3B436CB
|
|
VAG 7M0407272B
|
|
VAG 7M0407272BV
|
|
VAG 7M0407272BX
|
|
VAG 7M0407272J
|
|
VAG 7M0407450BX
|
|
VW 7M0407272J
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
