полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 20197 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външни зъби от страна на колелото | 33 |
| външни зъби откъм диференциал | 34 |
| дължина | 602 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 29 |
| ABSпръстен | 78 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 52 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 90 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 77 |
| мярка на резбата | M22X1.5 |
| вибрация (трептене) | с вибрационен успокоител |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 252001
|
|
LÖBRO 302950
|
|
QUINTON HAZELL T5044
|
|
SKF VKJC8428
|
|
SAAB 5057708
|
| Saab 9-3 (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 115 коня | дизел |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 200 коня | бензин |
