полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 20198 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 32 |
| дължина | 494,3 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 29 |
| ABSпръстен | 79 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 52 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 90 |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 252002
|
|
LÖBRO 302951
|
|
QUINTON HAZELL T5045
|
|
SKF VKJC8346
|
|
SAAB 5057682
|
|
SAAB 5171236
|
| Saab 9-3 (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 115 коня | дизел |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 200 коня | бензин |
