полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 20341 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 25 |
| дължина | 453 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 52 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 89 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 72 |
| мярка на резбата | M24x1.5 |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL RICAMBI FI3121
175.89 €
-20%
140.71 €
|
|
GSP 217038
|
|
LÖBRO 302971
|
|
METELLI 170226
|
|
QUINTON HAZELL T1295
|
|
SKF VKJC2146
|
|
FIAT 46307110
|
| Fiat BRAVA (182) | 100 коня | дизел |
| Fiat BRAVA (182) | 75 коня | дизел |
| Fiat BRAVO I (182) | 100 коня | дизел |
| Fiat BRAVO I (182) | 75 коня | дизел |
