полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 20960 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външни зъби от страна на колелото | 21 |
| дължина | 654 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| ABSпръстен | 86 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 57 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 86 |
| диаметър триподна ролка /мм/ | 29,94 |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DA SILVA 4467AT
|
|
GENERAL RICAMBI RE3201
|
|
GENERAL RICAMBI RE3336
135.8 €
-20%
108.64 €
|
|
GSP 250009
75.57 €
-20%
60.45 €
|
|
GSP 250326
|
|
GSP 850043
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
LÖBRO 303064
|
|
METELLI 151310
|
|
METELLI 170115
|
|
METELLI 170599
|
|
MEYLE 16144980004
|
|
MEYLE 16144980010
|
|
QUINTON HAZELL T1027A
|
|
SKF VKJC1286
|
|
RENAULT 7701352471
|
|
RENAULT 7701352413
|
|
RENAULT 7701352416
|
|
RENAULT 7701352472
|
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 90 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 114 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 90 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 114 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 71 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 114 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 90 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 90 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 114 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 109 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 109 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 109 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 109 коня | бензин |
