полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22315 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външни зъби от страна на колелото | 21 |
| дължина | 647 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| ABSпръстен | 85 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 57 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 86 |
| диаметър триподна ролка /мм/ | 29,94 |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 250009
75.57 €
-20%
60.45 €
|
|
GSP 250358
|
|
LÖBRO 303613
|
|
METELLI 170599
|
|
MEYLE 16144980010
|
|
SKF VKJC1222
|
|
RENAULT 7700111079
|
|
RENAULT 7711135233
|
|
RENAULT 8200090175
|
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 90 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 95 коня | бензин |
