полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 22323 |
| външни зъби от страна на колелото | 21 |
| дължина | 652 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| ABSпръстен | 85 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 57 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 86 |
| диаметър триподна ролка /мм/ | 29,94 |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GSP 250009
75.57 €
-20%
60.45 €
|
|
GSP 250029
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
GSP 250326
|
|
LÖBRO 303621
|
|
MEYLE 16144980004
|
|
MEYLE 16144980010
|
|
MEYLE 16144980021
|
|
SKF VKJC1286
|
|
RENAULT 7701352413
|
|
RENAULT 7701352416
|
|
RENAULT 7701352417
|
|
RENAULT 7701352472
|
|
RENAULT 7701352595
|
|
RENAULT 7701468836
|
|
RENAULT 7701468839
|
|
RENAULT 7701469374
|
|
RENAULT 7711497525
|
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 95 коня | бензин |
