полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23516 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| дължина | 711,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 65 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 90 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 100 |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DA SILVA 9229T
|
|
GSP 261092
|
|
LÖBRO 301623
|
|
QUINTON HAZELL T670
|
|
SKF VKJC7883
|
|
VAG 251407271B
|
|
VAG 251407271BX
|
|
VAG 251407271H
|
|
VAG 251407271J
|
|
VAG 251407271JX
|
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 95 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 70 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 95 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 112 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 112 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 69 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 112 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 69 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 87 коня | бензин |
