полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23600 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| дължина | 635 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 44 |
| ABSпръстен | 74 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 50 mm |
| диаметър триподна ролка /мм/ | 30 |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL RICAMBI VO3013
|
|
LÖBRO 304280
|
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
