полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 23632 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 38 |
| дължина | 639,7 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| ABSпръстен | 81 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 88 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 100 |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| отвор | 8,4 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 84 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 304295
|
|
SEAT 8E0407272BS
|
|
VAG 8E0407272AE
|
|
VAG 8E0407272BS
|
|
VAG 8E0407452BX
|
|
VAG 8E0407454CX
|
| Audi A4 (8E2, B6) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 102 коня | бензин |
| Seat EXEO (3R2) | 102 коня | бензин |
| Seat EXEO ST (3R5) | 102 коня | бензин |
