полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 24351 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| външни зъби от страна на колелото | 30 |
| дължина | 633 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| ABSпръстен | 83 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 61 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 88 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 100 |
| мярка на резбата | M27x1.5 |
| отвор | 10,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 304663
|
|
SKF VKJC1199
|
|
BMW 33203415955
|
|
BMW 33207524043
|
|
BMW 33213428179
|
|
BMW 33217529913
|
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
