полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 24366 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 30 |
| дължина | 686 mm |
| ABSпръстен | 83 мм |
| задвижваща ос | с пръстен за ABS |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 88 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 101 |
| мярка на резбата | M28X1.5 |
| отвор | 10,3 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 304678
|
|
BMW 33213428180
|
|
BMW 33203415956
|
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
