полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 24502 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 36 |
| дължина | 794 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 98 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 108 |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| отвор | 10,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 94 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 304775
|
|
SKF VKJC4620
|
|
AUDI 1K0407272KF
|
|
AUDI 1K0407272NJ
|
|
SEAT 1K0407272KF
|
|
SEAT 1K0407272NJ
|
|
SKODA 1K0407272KF
|
|
SKODA 1K0407272NJ
|
|
VAG 1K0407272KF
|
|
VAG 1K0407762BX
|
|
VW 1K0407272KF
|
|
VW 1K0407272NJ
|
|
VW 1K0407762PX
|
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) | 140 коня | дизел |
| Seat ALTEA (5P1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 136 коня | дизел |
| Seat LEON (1P1) | 170 коня | дизел |
| Seat ALTEA (5P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521) | 131 коня | дизел |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | 170 коня | дизел |
| Seat TOLEDO III (5P2) | 170 коня | дизел |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 170 коня | дизел |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 136 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3T4) | 140 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3T4) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF VI (5K1) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen SCIROCCO (137, 138) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 163 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 163 коня | дизел |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 140 коня | дизел |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 170 коня | дизел |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 140 коня | дизел |
