полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 25180 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| външни зъби откъм диференциал | 36 |
| дължина | 800 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| ABSпръстен | 104 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 101 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 94,5 |
| мярка на резбата | M24x2.0 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 305403
|
|
SERCORE 121165
|
|
FORD 1495673
|
|
FORD 6C113B437DD
|
|
FORD 6C113B437DE
|
| Ford TRANSIT TOURNEO | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT TOURNEO | 131 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус | 130 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 110 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 130 коня | дизел |
