полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 25309 |
| външни зъби от страна на колелото | 38 |
| дължина | 538 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 100 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 86 |
| мярка на резбата | M16x1.5F |
| отвор | 10,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 104 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LÖBRO 305532
|
|
AUDI 4E0407272P
|
|
AUDI 4E0407452AX
|
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
