полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 25498 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| външни зъби от страна на колелото | 36 |
| външни зъби откъм диференциал | 26 |
| дължина | 580 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| ABSпръстен | 81,53 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56,5 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 100 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 106 |
| мярка на резбата | M10x1.5F |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30735276
|
|
VOLVO 30735885
|
|
VOLVO 8601581
|
|
VOLVO 8603801
|
|
LÖBRO 305721
|
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
