полуоска SPIDAN
полуоска
| Производител | SPIDAN |
| Парт номер | 25529 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| външни зъби от страна на колелото | 40 |
| външни зъби откъм диференциал | 26 |
| дължина | 1045 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 48 |
| ABSпръстен | 81,53 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56,5 mm |
| диаметър на шарнира от страната на колелото(мм) | 94,2 |
| диаметър на шарнира от страната на скоростната кутия (мм) | 106 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| мярка на резбата | M10x1.5F |
| дължина 2 | 513 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31280870
|
|
VOLVO 36000510
|
|
VOLVO 36001217
|
|
VOLVO 50634614
|
|
LÖBRO 305723
|
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
