преобразувател на налягане, турбокомпресор STANDARD
преобразувател на налягане, турбокомпресор
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 14202 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 55354529
|
|
GENERAL MOTORS 55563532
|
|
GENERAL MOTORS 5851609
|
|
GENERAL MOTORS 851081
|
|
C.I. XELV9
|
|
FUELPARTS EGR138
|
|
FUELPARTS EV010
|
|
INTERMOTOR 14202
|
|
LUCAS CAV FDR229
|
|
MOTAQUIP LVEV165
|
|
PIERBURG 701421010
|
| Opel SIGNUM | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 150 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 150 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 150 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 150 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 100 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 100 коня | дизел |
