преобразувател на налягане, турбокомпресор STANDARD
преобразувател на налягане, турбокомпресор
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 14205 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30637251
|
|
C.I. XELV6
|
|
FUELPARTS EGR145
|
|
FUELPARTS EV013
|
|
INTERMOTOR 14205
|
|
LUCAS CAV FDR235
|
|
MOTAQUIP LVEV169
|
|
PIERBURG 721903630
|
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 I (TS, XY) | 131 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 131 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 130 коня | дизел |
| Volvo V70 II (SW) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 163 коня | дизел |
