преобразувател на налягане, регулиране на изпускателната сис STANDARD
преобразувател на налягане, регулиране на изпускателната сис
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 14229 |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | 3 x 6mm pipes |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 09158200
|
|
GENERAL MOTORS 9158200
|
|
C.I. XELV37
|
|
ERA 555053
240.96 €
-20%
192.77 €
|
|
FUELPARTS EGR018
|
|
FUELPARTS EV037
|
|
INTERMOTOR 14229
|
|
LUCAS CAV FDR149
|
|
MOTAQUIP LVEV130
|
|
PIERBURG 702256090
|
|
OPEL 5851037
|
|
SAAB 9158200
|
| Opel VECTRA B (36_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 82 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B (36_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 101 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 125 коня | дизел |
| Opel VECTRA B (36_) | 125 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 125 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 120 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 125 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 101 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 125 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 125 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3F) | 125 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 120 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 100 коня | дизел |
| Opel SIGNUM | 125 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 125 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 100 коня | дизел |
