пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1320 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,13 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 408 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 7008
|
|
CITROEN 96101259
|
| Citroen AX (ZA-_) | 95 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 90 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 94 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 100 коня | бензин |
