пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1401 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,95 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 328 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 13773
|
|
LESJÖFORS 4027574
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
SUPLEX 10159
|
|
SUPLEX 10197
|
|
FORD 1033262
|
| Ford PUMA (EC_) | 125 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 90 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 160 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 103 коня | бензин |
