пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1793 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 6,1 kg |
| дебелина 1 | 18 mm |
| външен диаметър | 175 mm |
| дължина | 375 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 9064
|
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 69 коня | бензин |
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 79 коня | бензин |
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 69 коня | дизел |
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 73 коня | дизел |
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 84 коня | бензин |
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 95 коня | дизел |
| Citroen C25 автобус (280_, 290_) | 82 коня | дизел |
| Citroen C25 кутия (280_, 290_) | 84 коня | бензин |
| Citroen C25 кутия (280_, 290_) | 79 коня | бензин |
| Citroen C25 (бордова) платформа/ шаси (280_, 290_) | 84 коня | бензин |
