пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1867 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,28 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 349 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADG088325
70.21 €
-20%
56.16 €
|
|
CS Germany 14870720
|
|
KILEN 14804
|
|
LESJÖFORS 4037210
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
METZGER 2240569
|
|
QUINTON HAZELL QSS2971
|
|
SPIDAN 55505
|
|
SUPLEX 12040
|
|
TRISCAN 87504311
|
|
HYUNDAI 5463025150
|
| Hyundai ACCENT II (LC) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 102 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 86 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 84 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 86 коня | бензин |
