пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1884 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,426 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 322 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 46003
|
|
KIA 0K01V34011A
|
| Kia SPORTAGE (K00) | 95 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 83 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (K00) | 128 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (K00) | 118 коня | бензин |
