пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1891 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,1 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 379 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 46027
|
|
KIA 0K30B34011D
|
| Kia RIO комби (DC) | 82 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 75 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 75 коня | бензин |
| Kia RIO комби (DC) | 97 коня | бензин |
