пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1892 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,04 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 108 mm |
| дължина | 360 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 46028
|
| Kia RIO седан (DC_) | 98 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 75 коня | бензин |
| Kia RIO седан (DC_) | 82 коня | бензин |
