пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RA1931 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AA |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,56 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| дължина | 380 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 19173
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
